Records - of
reset

BIL.

NAMA

JAWATAN

GRED

1
Dato' Haji Zamri bin Ismail Pengarah Tanah dan Galian
Jusa 'C'
2
Ahmad Shukeri bin Ismail Timbalan Pengarah Tanah dan Galian (Pengurusan)
N54
3
Fazrul Azan bin Mohd Basari Timbalan Pengarah Tanah dan Galian (Pendaftaran)
N52
4
YM Tengku Wajihah binti Raja Harun Penolong Pengarah (Pembangunan)
N44
5
Amalil Ariffin bin Salleh Ketua Penolong Pengarah (Pengambilan Tanah)
N44
6
Faizura bt. Abdullah Pegawai Teknologi Maklumat
F44
7
Che Wahizatul Nadiah bt. Che Ab. Wahab Penolong Pengarah (Pendaftaran)
N44
8
Ainis binti Abu Hassan Shaari Pegawai Undang-Undang
L44
9
Nik Nur Syazwani binti Nik Yahya Penolong Pengarah (Mineral)
N41
10
Muhammad Aafan Siru bin Junid Penolong Pengarah (Penguatkuasaan)
N41
11
Wan Aminatul Aisyah binti Kamaruddin Penolong Pengarah (Audit Pengurusan)
N41
12
Muhammad Riyadhul Hanif bin Abdullah Penolong Pengarah (Hasil)
N41
13
Amal Adil Nafais bin Alias Akauntan (Mineral)
W41
14
Norkhuzaiman bin Kamarudzaman Pendaftar JKPTG
N41
15
Ayob bin Harun Penolong Pegawai Tadbir Kanan
N36
16
Sharifuddin bin Harun Penolong Pegawai Tanah Kanan (Pembangunan 1)
NT40
17
KOSONG Penolong Pegawai Tanah Kanan (Pembangunan 2)
NT36
18
Abdul Aziz bin Mohamed Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 1
FA29
19
Nazrul Hisyam bin Ab Kadir Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 2
F29
20
KOSONG Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
F29
21
Nor Haslinda bt Haris Penolong Pegawai Undang-Undang
L29
22
Khalisha binti Kamaruddin Penolong Pegawai Tadbir (Hasil)
N29
23
KOSONG Penolong Pegawai Tadbir (Audit Pengurusan)
N29
24
Shahelah bt Che Leh @ Salleh Setiausaha Pejabat
N29
25
Radiah bt. Yaacob Penolong Akauntan(Kewangan)
W29
26
KOSONG Penolong Akauntan(Hasil)
W29
27
Nik Syafini bt. Nik Ramli Penolong Akauntan(Hasil)
W29
28
Siti Ayunie bt. Razak Penolong Akauntan(Hasil)
W29
29
KOSONG Penolong Pegawai Tanah Kanan (Milik/Kes)
NT29
30
Hazizi bin Hanafi Penolong Pegawai Tanah Kanan(Mineral)
NT29
31
Oslan bin Yusuf Penolong Pegawai Tanah (Penyelesaian Tanah)
NT29
32
Idham Tarmidzi b. Ramli Penolong Pegawai Tanah (STRATA)
NT29
33
Abdul Muhaimin bin Hashim Penolong Pegawai Tanah (Mineral)
NT29
34
Nik Azhan Nor b. Abdullah@Nik Mahmood Penolong Pegawai Tanah (Pendakwaan)
NT29
35
Zainal Abiddin bin Ngah Penolong Pegawai Tanah (Penyelesaian Tanah)
NT29
36
Mat Ruslan bin Mat Tahir Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
37
Murshidi bin Hasbullah Penolong Pegawai Tanah (Zoning)
NT29
38
Wan Mohd Rizalmi bin Wan Hassan Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
39
Nik Mohd Izwan bin Nik Yusoff Penolong Pegawai Tanah (Pendakwaan)
NT29
40
Ahmad Fadhlur Rahman b. Mohamed Noor Penolong Pegawai Tanah (Zoning) 
NT29
41
Zulkifli bin Mamat Penolong Pegawai Tanah (Penyelesaian Tanah)
NT29
42
Maliah binti Mat Yusoff Penolong Pegawai Tanah (Pengambilan Tanah)
NT29
43
Zaidi bin Mohd Daud Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
44
Mohd. Husaimi bin Yaacob Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan) 
NT29
45
Muhammad Amran b. Zainuddin Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
46
Khairol Amran bin Annual Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
47
Ariffin bin Awang Hamat Penolong Pegawai Tanah (Penyelesaian Tanah)
NT29
48
Mohd Marzuki bin Ali Penolong Pegawai Tanah (Pengambilan Tanah)
NT29
49
Mohd Azuan bin Azemi Penolong Pegawai Tanah (Pendakwaan)
NT29
50
Che Fatin Nabihah binti Che Ibrahim Penolong Pegawai Tanah (Mineral)
NT29
51
Wan Mohd Rizalmi bin Wan Hassan Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
52
Razlimi bin Ibrahim Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
53
Moha Amin bin Rozman Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan) 
NT29
54
Nor Azila bt. Ismail Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
55
Ismazahany bin Mohd Nor Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
56
Zahirah binti Zakaria Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan)
NT29
57
Muhammad Norizham bin Abdullah Penolong Pegawai Tanah (Mineral)
NT29
58
Noor Mislan bin Abdul Patah Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
59
Mohd Izani bin Ismail Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT29
60
Muhammad Saiful Rahim bin Ismail Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan) 
NT29
61
Ahmad Ramzahan bin Razali Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
62
Nik Aminuddin bin Nik Aziz Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
63
Muhamad Amirul Syamil bin Azmi Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
64
Ahmad Syameer Ikmal bin Zamri Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
65
Muhammad Fariza bin Muhamad Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
66
Abdul Hakim bin Ahmad Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
67
Mohd Azwan bin Azman Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
68
Mohd Hafiz Zamharid bin Ab Kadir Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
69
Muhammad Zainal bin Affandi Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
70
Nik Nur Athirah binti Nik Adnan Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
71
Tuan Muhammad Izzat Hafiz bin T Mat Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
72
Muhamad Aman bin Ghazali Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
73
Mohamad Abdul Razak bin Mohd Ghazali Penolong Pegawai Penguatkuasa (Penguatkuasaan)
NT27
74
Muhamad Alif Hairi bin Che Hamat Penolong Pegawai Penguatkuasa (Perundangan & Pendakwaan)
NT27
75
Che Ahmad Sharom bin Che Leh@Salleh Penolong Pegawai Penguatkuasa (Perundangan & Pendakwaan)
NT27
76
Ariff Irfan bin Mohd Adnan Penolong Pegawai Penguatkuasa (Perundangan & Pendakwaan)
NT27
77
Mohd Muhriz bin Nordin Penolong Pegawai Penguatkuasa (Perundangan & Pendakwaan)
NT27
78
Mohd Ariff Fikri bin Ya'acob Penolong Pegawai Penguatkuasa (Perundangan & Pendakwaan)
NT27
79
Muhammad Taqyuddin bin Adnan Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
80
Mohd Buraidah bin Che Mohamed Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan) 
NT27
81
Ahmad Aizat bin Mohamad Zahari Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan) 
NT27
82
Wan Abdullah bin Wan Sulaiman Penolong Pegawai Tanah (Pembangunan) 
NT27
83
Muhammad Rafendy bin Ramli Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan) 
NT27
84
Muhammad Raimi bin Rajami Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
85
Mohammad Shafiq bin Ab Shatar Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
86
Muhammad Hilmi bin Hamdi Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
87
Mohd Zafree bin Alias Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
88
Mazlan bin Sapin Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
89
Mohamad Alif Saufi bin Ibrahim Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
90
Mohd Khairul Adha bin Zahari Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan) 
NT27
91
Muhammad Shairazi bin Hanafi Penolong Pegawai Tanah (Penguatkuasaan)
NT27
92
Mohamad Saufi bin Rajab Penolong Pegawai Tanah (STRATA)
NT27
93
Ab Shatar bin Muhamad Penolong Pegawai Tanah (Audit Pengurusan)
NT27
94
Ibrahim bin Mahmud Ketua Pembantu Tadbir
N28
95
Razana bt Hassan Pemb. Tadbir Kanan (Pendaftaran)
N22
96
Aziah bt. Md Nor Pembantu Tadbir Kanan (Kewangan)
W22
97
Kamarudin bin Mat Yasin Pembantu Tadbir Kanan (Pentadbiran & Kewangan
N22
98
Roslina bt Mohammad Zin Pembantu Tadbir Kanan (Perkhidmatan)
N22
99
Zaiton bt. Ku Muda Pembantu Tadbir Kanan (Pembangunan)
N22
100
Marini binti Zakaria Pembantu Tadbir Kanan (Strata)
N22
101
Mohd Rasdi bin Jusoh Pelukis Pelan
J22
102
Nik Yusheila binti Nik Yusoff Pembantu Setiausaha Pejabat
N19
103
Nik Yusof bin Nik Mustafa Pembantu Tadbir (Perundangan)
N19
104
Wan Nirwana bt. Ab. Rahman Pembantu Tadbir (Persuratan)
N19
105
Nur Adlin binti Mohamad Nazree Pembantu Tadbir (Kes)
N19
106
Rose Haidah bt Mohd Yusof Pembantu Tadbir (Persuratan)
N19
107
Nurazian binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (Pengambilan Balik)
N19
108
Zauyah bt. Mahmood Pembantu Tadbir (Pentadbiran)
N19
109
Haliza bt. Hanapi Pembantu Tadbir (Pendaftaran)
N19
110
Siti Nurfarhana bt Mohd Zahari Pembantu Tadbir (Penguatkuasaan)
N19
111
Nor Azlizawaty bt. Abd. Aziz Pembantu Tadbir (Pendaftaran)
N19
112
Engku Saniah bt. Engku Mat Pembantu Tadbir (Audit Pengurusan)
N19
113
Roslina bt Yunus Pembantu Tadbir (Pengurusan Data)
N19
114
Rusnani binti Yusof Pembantu Tadbir (Mineral)
N19
115
Syed Mohd Amin b. Syed Mohd Zin Pembantu Tadbir (Pendaftaran)
N19
116
Norfaizah bt. Abu Bakar Pembantu Tadbir (Pendaftaran)
N19
117
Hasnieza binti Mat hassan Pembantu Tadbir (STRATA)
N19
118
Mohd Abid bin Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (Warta/Alat Tulis)
N19
119
Wan Barihan bt Wan Yusoff Pembantu Tadbir (Pertanian Komersil)
N19
120
Marina bt Mod Ghazali Pembantu Tadbir (Pertanian Komersil)
N19
121
Nik Azida binti Darus Pembantu Tadbir (Pembangunan)
N19
122
Yani Asmanita binti Nordin Pembantu Tadbir (Perundangan)
N19
123
Nor Azizah binti Ismail Pembantu Tadbir (Pembangunan)
N19
124
Aidatul Zana binti Arifin Pembantu Tadbir (Hasil)
N19
125
Elina bt. Mohammad Affandi Pegawai Khidmat Pelanggan
N19
126
Mohd Syahrul Azhar bin Ahmad Zuki Pembantu Tadbir (Kew)
W19
127
Wan Fudhlana binti Wan Mehamat Nor Pembantu Tadbir (Kew)
W19
128
Khairul Mirwan b Ab Rashid@M.Zain Juruteknik Komputer
FT19
129
Kaslamiah binti Md Mokhtar Pembantu Geosains
C19
130
Muhammad Arif bin Jauharuddin Pembantu Penguatkuasa
NT17
131
Isaruddin bin Iskandar Muhadar Pembantu Penguatkuasa
NT17
132
Muhamad Khalaf bin Abd Aziz Pembantu Penguatkuasa
NT17
133
Muhammad Al Adziim bin Ismail Pembantu Penguatkuasa
NT17
134
Mohd Akram bin Shaifulazman Pembantu Penguatkuasa
NT17
135
Mohd Khairul Adzran bin Mohd Mohd Adnan Pembantu Penguatkuasa
NT17
136
Muhammad Abdul Fatah bin Idris Pembantu Penguatkuasa
NT17
137
Muiz bin Azmi Pembantu Penguatkuasa
NT17
138
Muhamad Syafiq bin Md Sebri Pembantu Penguatkuasa
NT17
139
Muhd Azri Muhaimin bin Mokhtar Pembantu Penguatkuasa
NT17
140
Nik Mohd Syazwan bin Nik Mohd Amim Pembantu Penguatkuasa
NT17
141
Mohamad Shori bin Mat Noor Pembantu Penguatkuasa
NT17
142
Mohamad Syawahizul bin Che Ab Wahab Pembantu Penguatkuasa
NT17
143
Nik Muhamad Nadzreen bin Mohamed Pembantu Penguatkuasa
NT17
144
Che Mohamad Farhan bin Che Hussin Pembantu Penguatkuasa
NT17
145
Syed Mohmad Khairul Anuar bin Syed Mohd Pembantu Penguatkuasa
NT17
146
Muhammad Ammil Aqmal bin Che Nasir Pembantu Penguatkuasa
NT17
147
Muhammad Luqman Hakim bin Md Mokhtar Pembantu Penguatkuasa
NT17
148
Syed Nor Radzwan bin Syed Seman Pembantu Penguatkuasa
NT17
149
Syafiqi Hanafi bin Mahmod Pembantu Penguatkuasa
NT17
150
Mohammad Mikram bin Mohd Riduan Pembantu Penguatkuasa
NT17
151
Mohd Hazman bin Abdullah Pembantu Penguatkuasa
NT17
152
Nur Nashriq Fahmi bin Izli Pembantu Penguatkuasa
NT17
153
Muhammad Amir Hafizin bin Aminuddin Pembantu Penguatkuasa
NT17
154
Mohd Eizuwar Muzanee bin Darmizal Pembantu Penguatkuasa
NT17
155
Mohd Kamaruzaman bin Ibrahim Pembantu Penguatkuasa
NT17
156
Mohammad Syafiq bin Mohd Sabri Pembantu Tabbir (P/O) (Pembangunan)
N17
157
Nurul Aini binti Zuel Pembantu Tadbir (P/O) (Pembangunan)
N17
158
Asmatul Afiqah binti Zulkifli Pembantu Tadbir (P/O) (Pembangunan)
N17
159
Wan Mohd Ab Halim bin Wan Juhari Pembantu Tadbir (P/O) (Pembangunan)
N17
160
Siti Salwani binti Che Mohd Saufi Pembantu Tadbir (P/O) (Khidmat Pengurusan)
N17
161
Nur Faten Syaffiqah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O)(Hasil)
N17
162
Nur Hanani binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O)(Hasil)
N17
161
Wan Nurfatin Syamimi bin Wan Basuki Pembantu Tadbir (P/O)(Audit Pengurusan)
N17
162
Siti Nur Ain bt Mohamad Arof Pembantu Tadbir JKPTG (Pendaftaran)
N19
163
Siti Nurhanita binti Zaimul Abidin Pembantu Tadbir JKPTG (Pendaftaran)
N19
164
Suhaila binti Mohamad Nor Din Pembantu Tadbir JKPTG (Pendaftaran)
N19
165
Rahimah binti Haron Pembantu Tadbir JKPTG (Pendaftaran)
N19
166
Nor Shazila binti Abdullah Pembantu Tadbir JKPTG (Pendaftaran)
N19
167
Nor Azma bin Hasmuddin Pembantu Tadbir JKPTG (Penyelesaian Tanah)
N19
168
Kasyful Azim bin Mohd Rasdi Pembantu Tadbir JKPTG (Pembangunan)
N19
169
Che Aziz bin Che Mat Penghantar Notis
N11
170
Mohamad Saiful Shahizan bin Abd Majid Penghantar Notis
N11
171
Ahmad Syahir bin Idris Pembantu Operasi (Pendaftaran)
N11
172
Mohd. Nazri bin Mohd. Nor Pembantu Operasi (Perkhidmatan)
N11
173
Nurul Rizuan bin Abdul Majid @ Salleh Pembantu Operasi (Pembangunan)
N11
174
Nasir bin Awang Pembantu Operasi (Pembangunan)
N11
175
Ahmad Fadzil bin Mohd Azmi Pembantu Operasi (Bilik Pengarah)
N11
176
Mohd Asri bin Ismail  Pembantu Operasi JKPTG (Pendaftaran)
H11
177
Mohd. Nor bin Latiff Pemandu Kenderaan 
H11
178
Fauzi bin Muda Pemandu Kenderaan 
H11
179
Nik Shibli bin Nik Hussin Pemandu Kenderaan 
H11
180
Wan Abdul Halim bin Wan Junoh Pemandu Kenderaan 
H11
181
Muhammad Hasani bin Buniamin Pemandu Kenderaan 
H11
182
Abdul Manaf bin Zulkufli@Zulkifli Pemandu Kenderaan 
H11
183
Khairul Syakirin bin Muhammad Azmin Pemandu Kenderaan 
H11
184
Shaiful Azman bin Muhammad Pemandu Kenderaan 
H11
185
Zulkardy bin Mamat Pemandu Kenderaan 
H11
186
Mohd Fairuz bin Hazmi Pemandu Kenderaan 
H11
187
Mohd Hanif bin Che Noh Pemandu Kenderaan 
H11
188
Mohd Khairul Fadzli bin Zakaria Pemandu Kenderaan 
H11
189
Md Hapisan bin Yaacob Pemandu Kenderaan 
H11
190
W Muhamad Husaini bin W Zakaria Pemandu Kenderaan 
H11
191
Hashim bin Saamah Pembantu Awam
H11
192
Mohamad Athif Daniel b Rosli Pembantu Awam
H11
 
First Page First Page First Page Last Page
Page of